Çiljeta në Santorini, gati për klipin e ri. Ja me kë do bashkëpunojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 03-06-2016 Çiljeta në Santorini, gati për klipin e ri. Ja me kë do bashkëpunojë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është duke shijuar brigjet e Santorinit ndërsa po xhiron klipin e ri.

Veshur me bikini Çili duket në formë teksa na uron mëngjesin.

AJo që dihet për klipin e ri është fakti që teksti është i Rozana Radit, stilimi i veshjeve mban emrin e Joni Peçit, dhe do të jetë një bashkëpunim me Altin Sulkun.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092639923095703
array(1) { ["section"]=> string(72) "ciljeta-ne-santorini-gati-per-klipin-e-ri-ja-me-ke-do-bashkepunoje-42303" }