Çiljeta topless në plazhet e Karaburunit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:19 29-05-2016 Çiljeta topless në plazhet e Karaburunit

Megjithëse sezoni veror shenjon kulmin e axhendës artistike të këngëtarëve shqiptare, për shkak të koncerteve brenda dhe jashtë vendit, duket se kjo nuk e ka penguar aspak këngëtaren Çiljeta Xhilaga që tri dorëzohej oazit të relaksit në një nga plazhet e veçanta të jugut, siç është edhe gjiri i Karaburunit. Pa të birin e vogël Fernandon, ajo ka preferuar të shijojë disa ditë pushimesh nën rrezet e diellit, e në shoqërinë e mikeshave të saj. Natyrisht, që hiret e saj trupore, dhe format bombastike nuk i kanë shpëtuar syrit të vëmendshëm të paparacëver të cilët kanë fokusuar disa nga momentet më të nxehta të performancës trupore të këngëtares, shtrirë në bregun e detit pa u shqetësuar për vëmendjen e plazhistëve rrotull, apo duke u larë në det. Por, momenti më pikant, është ai i hecues së reçipetave të kostumit të banjës, për tru shtrirë topless në sheziong, ndërsa bën selfie me celularin e saj. (Story)

Ciljeta-1-1.jpg

Ciljeta-3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026952981948853
array(1) { ["section"]=> string(46) "ciljeta-topless-ne-plazhet-e-karaburunit-41793" }