Çiljeta tregon dilemën e madhe, kërkon ndihmë në rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 02-11-2016 Çiljeta tregon dilemën e madhe, kërkon ndihmë në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tregon dilemën e saj të madhe dhe kërkon ndihmën e fansave të saj për ta zgjidhur.

Ajo është ndër këngëtaret që rrezikon me me pamjen e saj si në veshje edhe në ngjyrat e flokëve.

Dhe siç duket dilemma e saj e madhë është pikërisht ngjyra e flokëve.

“Dilema ime me e Madhe Bjonde Apo Brune” shkruan këngëtarja në Instagram.

Por, siç duket nga komentet e fansave ngjyra bionde i shkon më shumë Çiljetës.

ciljeta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029580116271973
array(1) { ["section"]=> string(69) "ciljeta-tregon-dilemen-e-madhe-kerkon-ndihme-ne-rrjetet-sociale-58222" }