Çiljeta Xhilaga “dehet për dashni” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:32 29-12-2016 Çiljeta Xhilaga “dehet për dashni” (VIDEO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është "dehur për dashni", dhe ka qenë pikërisht kënga më e fundi e Florit që e ka bërë të ndihet e tillë.

Çiljeta në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një video, ku shihet se ka bërë ripublikim këngën e re të Shkurtes dhe Florit.

Teksa ka postuar videon e këngës së Florit ajo ka thënë se këngët e tij e bëjnë atë të dehet për dashuri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030820846557617
array(1) { ["section"]=> string(44) "ciljeta-xhilaga-dehet-per-dashni-video-64076" }