Çiljeta Xhilaga dhe Altin Sulku publikojnë këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:34 22-07-2016

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga këtë herë vjen me një bashkëpunim.

“Fle në shpirtin tim” titullohet kënga e Çilit në bashkëpunim me Altin Sulkun. Këngëtarja duket ndryshe por si gjithnjë seksi në këtë klip që mund ta gjykoni vetë pasi ta keni parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079071044921875
array(1) { ["section"]=> string(66) "ciljeta-xhilaga-dhe-altin-sulku-publikojne-kengen-e-re-video-47425" }