Çiljeta Xhilaga falenderon Zotin, kjo është arsyeja madhore (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 07-11-2016 Çiljeta Xhilaga falenderon Zotin, kjo është arsyeja madhore (FOTO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndihet shumë me fat për mrekullinë që i ka falur Zoti, Fernandron e vogël. Teksa ka postuar një foto me të birin Çiljeta shkruan “Flm o ZOT për këtë Drit syri që më ke dhuruar”. Këngëtarja ka treguar gjthmonë se ka një lidhje tepër të ngushtë me të birin dhe se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin. 

ciljeta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098469972610474
array(1) { ["section"]=> string(69) "ciljeta-xhilaga-falenderon-zotin-kjo-eshte-arsyeja-madhore-foto-58729" }