Çiljeta Xhilaga, flakë e kuqe pranë Noizy-t

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 23-01-2015 Çiljeta Xhilaga, flakë e kuqe pranë Noizy-t

Pas darkës së dy ditëve më parë, Çiljeta Xhilaga dhe Noizy janë parë sërish bashkë.

Përmes një fotoje që Çili ka publikuar në rrjetet sociale shihet qartë një atmosferë shumë e ngrohtë mes tyre.

Noizy gjendet pranë djalit të këngëtares, vogëlushit Fernando, dhe të dy luajnë me arusha.

Ndërkohë, Çili duket në cepin tjetër të dhomës dhe mban në dorë një tjetër vogëlush.

 

Nuk e dimë nëse këto janë skena të shkëputura nga kënga e re që pritet të nxjerrë çifti i kolegëve por dimë që Çiljeta është bërë kuqe. Sfondi i errët nuk na pengon të shohim të kuqen e flaktë në kokën e saj.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097219944000244
array(1) { ["section"]=> string(47) "ciljeta-xhilaga-flake-e-kuqe-prane-noizy-t-1266" }