Çiljeta Xhilaga, foto si pa mendje teksa udhëton me shoqen e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:30 28-08-2016 Çiljeta Xhilaga, foto si pa mendje teksa udhëton me shoqen e saj

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka ndryshuar herë pas here “look”-un e saj. Ajo ka postuar një foto në Instagram teksa udhëton me makinë me shoqen e saj Ina Nallbani.

Çili ka veshur një kanotjere të zezë me rripa të hollë, ku ka ekspozuar dhe një pjesë të gjoksit të saj. Me stilin e ri të flokëve ajo ngan shumë “trendy”.

Komentet nga ndjekësi e saj kanë qenë nga më të përzemërtat. 

ciljeta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026972055435181
array(1) { ["section"]=> string(69) "ciljeta-xhilaga-foto-si-pa-mendje-teksa-udheton-me-shoqen-e-saj-51097" }