Cipa

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:14 11-02-2015 Cipa

Mbillen pemë, edhe në Sarandë. Madje është vetë kryetari i Bashkisë që kujdeset për një aksion të tillë në Sarandën e superbetonizuar dhe që zor se mund t'i kthehet gjelbërimit. Por ka një veçanti fotoja që po u paraqesim. Duket se kryetari i Bashkisë Stefan Çipa e ka bërë këtë shkrepje vetëm për median. Ai është i veshur me kostum, ndërsa mbjell pemë. E sa të kujdesshëm mund të jemi me mbjelljen e pemëve kur një zyrtar ka veshur kostum?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097918510437012
array(1) { ["section"]=> string(9) "cipa-3004" }