Çipa i Unionit të Gazetarëve për “Kumanovën”: Liria është triumfuese mbi kurthet, por...

Publikuar tek: aktualitet, më 11:48 10-05-2015 Çipa i Unionit të Gazetarëve për “Kumanovën”: Liria është triumfuese mbi kurthet, por... Aleksandër Çipa

Kryetari i Unionit të Gazetarëvë, Aleksandër Çipa ka reaguar mbi situatën në Kumanovë në një mënyrë që të nxit refleksion e të bën të shohësh edhe pas në histori sa i takon luftës, lirisë dhe të rënëve.

“Kumanovë, liria është gjithmonë triumfuese mbi kurthet. Por dëshmoret i duhen "gjer të nesërmen e shkuar", shkruan Çipa në rrjetin social .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunoi dy persona, arrestohet Florenc Hoxha. PD: Policia fshehu plagosjen e truprojës
Dërgohet për gjykim ish-punonjësi i Postës Shqiptare, u mori 10 milionë lekë qytetarëvë »
Article Logic
Execution time: 0.011461019515991
array(1) { ["section"]=> string(87) "cipa-i-unionit-te-gazetareve-per-kumanoven-liria-eshte-triumfuese-mbi-kurthet-por-10792" }