Çizme llastiku deri në gju, mushama e çadrat në duar, si duken deputetët në zonat e përmbytura (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:19 02-12-2017 Çizme llastiku deri në gju, mushama e çadrat në duar, si duken deputetët në zonat e përmbytura (FOTO)

Kanë lënë mënjanë veshjet zyrtare dhe kanë zgjedhur veshjet më të trasha të kombinuara me çizme llastiku deri në gju.

Me çadrat në duar, deputetët e PS janë shpërndarë në terren në zonat e familjet më të prekura nga përmbytjet e ditëve të fundit.

Deputetët kanë parë nga afër gjendjen e krijuar si pasojë e përmbytjeve në zonat e banuara. Fotot janë shpërndarë nga kryeministri Rama në faqen e tij në facebook dhe shkruan: “Deputetët e Partisë Socialiste non stop me njerëzit dhe për njerëzit në zonat e prekura prej tërbimit të motit”.

24232200_10155359423281523_4198498360952855407_n.jpg

24231811_10155359423906523_7298448144071524399_n.jpg

 

 24176930_10155359424716523_2533730828796799662_n.jpg

 24130011_10155359422691523_6204024144372103742_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090169906616211
array(1) { ["section"]=> string(104) "cizme-llastiku-deri-ne-gju-mushama-e-cadrat-ne-duar-si-duken-deputetet-ne-zonat-e-permbytura-foto-101644" }