Çizmja e Kryemadhit, kryetari i FRESH zbulon “thesarin” dhe bën një propozim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:21 24-12-2017 Çizmja e Kryemadhit, kryetari i FRESH zbulon “thesarin” dhe bën një propozim

Ditët e fundit në qendër të diskutimeve ka qenë gjesti i kryetares së LSI Monika Kryemadhi e cila gjuajti me këpucë në drejtim të kryeministrit Edi Rama ditën e hënë kur u zhvillua protesta.

Edhe kryetari i FRESH Eljo Hysko ka ironizuar deputeten, ndërsa ka qenë në aksionin kombëtar të pastrimit të zhvilluar në Krujë. Gjatë aksionit Hysko ka gjetur një çizmet të cilën e ka publikuar më pas në rrjete sociale ndërsa shkruan, “Gjeta një çizme, kujt i duhet”.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033988952636719
array(1) { ["section"]=> string(80) "cizmja-e-kryemadhit-kryetari-i-fresh-zbulon-thesarin-dhe-ben-nje-propozim-104178" }