“Çlirohet” Bypassi i Vlorës, shemben dy objektet e fundit pa leje (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:00 06-03-2017 “Çlirohet” Bypassi i Vlorës, shemben dy objektet e fundit pa leje (FOTO)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka sheshuar sot në Vlorë edhe dy objektet e fundit që pengonin punën për projektin e Bypassit.

Në foto tregohet se si fadromat kanë ndërhyrë për të shembur edhe shtëpi banimi që ishin ndërtuar ilegalisht dhe që nuk lejonin punimet e Bypassit.

IKMT vijon aksionin në terren edhe në qytetet të tjera të vendit, për t’i hapur rrugë projekteve të reja. 

 

ikk.jpg

 

ikmm.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodafone prezanton program rekrutimi për femrat e shkëputura nga karriera (Video)
Automatikë, murtajë, granata, plumba...ndërgjegjësohen shqiptarët dhe flakin armët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013543128967285
array(1) { ["section"]=> string(73) "clirohet-bypassi-i-vlores-shemben-dy-objektet-e-fundit-pa-leje-foto-70912" }