Çmenden femrat, qethja e flokëve e nxjerr super seksi (Foto para dhe pas)

Publikuar tek: slide-lart, më 20:22 08-04-2016 Çmenden femrat, qethja e flokëve e nxjerr super seksi (Foto para dhe pas)

Ai është një basketbollist i talentuar amerikan. Mirëpo përveç talentit të tij, duket se djaloshi nuk binte në sy për asgjë tjetër.

Kjo ndryshoi drastikisht kur Gordon vendosi të qethë flokët. Tashmë duket se bashkëshortja e tij është bërë xheloze pasi interneti është mbushur me fotografitë e basketbollistit të shpërndara nga mijëra vajza në mbarë botën.

enhanced-30052-1460042362-5.jpg

enhanced-24795-1460043290-9.png

enhanced-21956-1460045275-6.jpg

enhanced-27935-1460043969-1.jpg

enhanced-22202-1460045306-6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019722938537598
array(1) { ["section"]=> string(76) "cmenden-femrat-qethja-e-flokeve-e-nxjerr-super-seksi-foto-para-dhe-pas-37190" }