“Çmenden” kuqezinjtë fitore e thellë ndaj Izraelit

Publikuar tek: sport, më 21:18 11-06-2017 “Çmenden” kuqezinjtë fitore e thellë ndaj Izraelit

Është thelluar në 3-0 rezultati në favir të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Izraelit.

Dy perla të Armando Sadikut në pjesën e parë dhe të dytë, i dhanë avantazhin kuqezinjve, por pas daljes së Sadikut dhe hyrjes në fushën e blertë të Cilakkeshit, ka qenë Memushaj që me një aksion perfekt pasimesh ka shënuar golin e knock-out.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029313087463379
array(1) { ["section"]=> string(54) "cmenden-kuqezinjte-fitore-e-thelle-ndaj-izraelit-82099" }