"Çmenden" vajzat, Alban Ramosaj del topless (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 23-01-2018

Alban Rasmosaj është një nga këngëtarët më të preferuar për publikun sidomos për vajzat. Ramosaj cilësohet si një ndër meshkujt më të bukur të showbizz-it dhe nuk janë të pakta ato femra që 'çmenden' pas tij.

Ndërsa së fundmi këngëtari ka ndezur ‘flakë’ Instagramin. Albani ka postuar foto ku del topless, ndërsa vihet re në trupin e tij një pirsin.

Kaq ka mjaftuar dhe vajzat kanë ‘bombarduar” Instagramin e këngëtarit me komente të ndryshme, që duket se fotoja e tij i ka lënë ‘pa frymë’.

“Avash avash dhe qingji bëhet dash”, ka shkrur këngëtari në përshkrimin e fotos. 

albani.PNG

 

albannnnnn.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani shtatzënë? Poston foto me barkun e fryrë, më pas e zhduk nga Instagram
Shtatzënia e Amit ka ndikuar edhe te Ermali, nuk do e besoni çfarë i ka ndodhur (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010959148406982
array(1) { ["section"]=> string(52) "cmenden-vajzat-alban-ramosaj-del-topless-foto-107585" }