'Çmenden' vajzat, Cristiano Ronaldo publikon FOTON hot

Publikuar tek: sport, më 18:34 23-04-2019 'Çmenden' vajzat, Cristiano Ronaldo publikon FOTON hot

Ylli portugez Cristiano Ronaldo është përfolur shumë në media për jetën personale.

Futbollisti u komentuar shumë për akuzat e përdhunimit të modeles 35 vjeçares Kathryn Mayorga.

Por ky skandal nuk i ndalon femrat të jenë tifoze të zjarrta dhe ta adhurojnë për format trupore, të cilat Ronaldo i ekspozon herë pas here.

Ylli portugez ka publikuar pak momente më parë një foto pa bluzë, ku shihet se sapo ka dalë nga deti.

Kjo foto e futbollistit duket se është pëlqyer shumë nga femrat, të cilat me siguri janë 'tërbuar' nga kjo foto.

dgjk.jpg

dfgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075719356536865
array(1) { ["section"]=> string(58) "cmenden-vajzat-cristiano-ronaldo-publikon-foton-hot-161581" }