Çmendet 32-vjeçari nga Tirana merr 13-vjeçaren dhe e përdhunon në hotel, në fund e pëson keq (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:27 20-11-2017 Çmendet 32-vjeçari nga Tirana merr 13-vjeçaren dhe e përdhunon në hotel, në fund e pëson keq (EMRI) ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot mbarë opinionin.

Një 32-vjeçar nga Tirana ka marrë një 13-vjeçare dhe e ka çuar në një hotel në Krujë ku më pas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën.

Policia bën me dije se i arrestuari është: Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

NJOFTIMI ZYRTAR I POLICISË

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin

• Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

Tereziu dyshohet se në një hotel ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mitur me inciale D.P. 13 vjeçe, banuese në Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me te mitur“parashikuar në nenin 100 të Kodit Penal.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072669982910156
array(1) { ["section"]=> string(103) "cmendet-32-vjecari-nga-tirana-merr-13-vjecaren-dhe-e-perdhunon-ne-hotel-ne-fund-e-peson-keq-emri-100192" }