“Çmendet” deputeti shqiptar: U bëj thirrje femrave që punojnë në shtet, nga sot të ngrenë këmbët…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:59 17-09-2017 “Çmendet” deputeti shqiptar: U bëj thirrje femrave që punojnë në shtet, nga sot të ngrenë këmbët…

Deputeti demokrat, Myslim Murrizi vazhdon të komentojë një foto të publikuar dje në rrjetet sociale se si një punonjëse e policisë së shtetit rehatohet duke vënë këmbët mbi tryezën e punës.

Murrizi sëaron rrethanat e publikimit të kësaj fotoje dhe më pas bën një thirrje të çuditshme për të gjitha femrat që punojnë në shtet.

“Per te gjithe ATA qe u habiten shume per foton e postuar ne fb tim rreth nje denoncimi te ardhur nga nje qytetare. Se pari foto ishte hedhur nga vete vajzat ne foto.

Se dyti eshte shume i rendesishem denoncimi i qytetarit qe sorollatet nga punonjesit e administrates, sesa foto. Dhe se treti nuk e kam ditur qe kjo qenka MODE qe fillon nga i pari i ketyre. Nga sot i bej thirrje te gjithe punonjeseve te shtetit qe ti ngrene KEMBET sa te duan e ku te duan”, shkruan Murrizi.

21751449_1993988650879942_838859951285232319_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010308980941772
array(1) { ["section"]=> string(98) "cmendet-deputeti-shqiptar-u-bej-thirrje-femrave-qe-punojne-ne-shtet-nga-sot-te-ngrene-kembet-92644" }