'Çmendet' Drake ndërpret koncertin dhe habit publikun me atë ç’ka thotë për Rihannën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 21-02-2017

Reperi i njohur Drake i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’ teksa ka ndërprerë koncertin një natë më parë dhe ka uruar për ditëlindje ish-të dashurën e tij Rihanna.

Një ditë më parë ylli i muzikës pop Rihanna festoi 29-vjetorin e lindjes dhe Drake zgjodhi një  mënyrë të veçantë për ta uruar duke performuar hitin e tyre të përbashkët “Work”, në një koncert në Dublin.

“Eshtë ditëlindja e dikujt sot, për të cilën kam shumë dashuri dhe respekt. Kështu që në vend t’i këndojmë këngën e ditëlindjes, do e përshëndesim me këtë këngë”- ka thënë Drake para se kënga “Work” të fillonte. Veprimi i tij ka shkaktuar reagim të madh tek publiku ku disa zëra që dëgjohen në video e quajnë këtë çmenduri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010555982589722
array(1) { ["section"]=> string(94) "cmendet-drake-nderpret-koncertin-dhe-habit-publikun-me-ate-c-ka-thote-per-rihannen-video-69429" }