‘’Çmendet’’ Françeska Jaçe për Vit të Ri, ja çfarë bën me shampanjën (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:45 02-01-2016

‘’Çmendet’’ Françeska Jaçe për Vit të Ri, dhe ja çfarë bën me shampanjën.

Nuk kanë kaluar pa atmosferë festimet e pritjes së 2016-tës për ish-konkurenten e ‘’Big Brother Albania’’, Jaçe.

Ajo shfaqet në një video, teksa lan duart me shampanjë, në të cilat mban unaza e orën. Së bashku me të edhe miqtë që e rrethojnë bëjnë të njëjtën gjë, një zakon ky për të treguar luksin në clube-t e vendit. Dhe ndryshe nga sa ndodh te njerëzit me të ardhura mesatare, ku shampanja hapet dhe hidhet nëpër gota për t’u pirë, për Françeskën dhe miqtë e saj mund të shërbejë fare mirë edhe për të larë duart…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024890899658203
array(1) { ["section"]=> string(75) "cmendet-franceska-jace-per-vit-te-ri-ja-cfare-ben-me-shampanjen-video-28983" }