“Çmendet” futbolli, një super klub bën gati 250 milion euro për Messin

Publikuar tek: sport, më 14:59 22-11-2016 “Çmendet” futbolli, një super klub bën gati 250 milion euro për Messin

Mediat ndërkombëtare kanë publikuar herë pas herë lajme rresh skuadrës së ardhshme se ku do nënshkruajë kontratën e re ylli i Barcelonës, Lionel Messi, por kësaj here bëhet fakt.

Skuadra e re, pjesë e së cilës do të jetë dhe ylli argjentinas është Manchester City i Pep Guardiolës, shkruan gazeta spanjolle “Cope.es”.

Kohë më pare dhe media të tjera ndërkombëtare si, “Marca” dhe “Mundo Deportivo”, kanë publikuar një lajm të tillë, por nuk është marrë si i mirëqenë.

Tashmë bëhet fakti i kryer, nëse Messi largohet nga “Camp Now”, klubi i ardhshëm që mund të bëjë çmendurira është Manchester City, cili është shprehur se është i gatshëm të ofrojë 250 milionë euro.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089030265808105
array(1) { ["section"]=> string(73) "cmendet-futbolli-nje-super-klub-ben-gati-250-milion-euro-per-messin-60315" }