‘Çmendet’ Gashi, super-gol ndaj LA Galaxy (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:40 14-08-2016

Shkëlzen Gashi po shkëlqen me skuadrën e tij Colorado Rapids në ligën MLS të Amerikës.

Ai ka arritur që të shënojë mbrëmjen e djeshme kundër Los Angeles Galaxy, e cila udhëhiqej nga Stiven Gerard.

Pjesa e parë e ndeshjes ka përfunduar 0-0, ndërsa në minutën e 51 është Gashi që gjuan me të majtën nga jashtë zonës dhe tund trekëndëshin e djathtë të portës së LA Galaxy. Në fund ndeshja barazohet dhe përfundon 1-1.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010334014892578
array(1) { ["section"]=> string(50) "cmendet-gashi-super-gol-ndaj-la-galaxy-video-49675" }