Çmendet i moshuari në Vlorë, dhunon gruan dhe e bën për spital (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 03-02-2018 Çmendet i moshuari në Vlorë, dhunon gruan dhe e bën për spital (EMRI)

Një 72-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Vlorës, pasi akuzohet se ka dhunuar fikisht bashkëshorten e tij.

Sipas policisë, Lavdosh Ç. 72 vjeç, banues në Orikum ka dhunuar fizikisht të shoqen A.Ç 58 vjece, duke i shkaktuar plagë të rënda në kokë dhe në trup.

Për pasojë, gruaja e dhunuar është shtruar në spital dhe po merr mjekim, ndërsa 72-vjeçari u vu në pranga me akuzën e “Dhunë në familje”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trafikonin drogëra të forta, si u arrestuan 7 anëtarët e grupit kriminal, mes tyre edhe MENAXHERI i lokalit të natës (EMRAT-VIDEO)
Parandalohet krimi i rëndë në familje, babai rreh gruan e djalin dhe u nxjerr çiften (SI NDËRHYRI POLICIA- EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0098850727081299
array(1) { ["section"]=> string(73) "cmendet-i-moshuari-ne-vlore-dhunon-gruan-dhe-e-ben-per-spital-emri-108966" }