Çmendet interneti, Eminem sulmon dhe shan Donald Trump në këngën më të re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:26 03-02-2017 Çmendet interneti, Eminem sulmon dhe shan Donald Trump në këngën më të re (Video)

“Eminem” është shndërruar në trendin numër 1 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, jo vetëm sepse ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Big Sean, por më tepër sepse Eminem ofendon presidentin amerikan Donald Trump.

“…nuk është çudi unë jam kokëfort

Unë jam anti, s’ka qeveri që nënshtron një komando

Është i juaji por nuk e doni, Trump është një kurvë

Do e fundos emrin e tij….”

Kjo është një pjesë e tekstit që ka shkaktuar reagime të shumta në internet, megjithëse shumë komentues nuk e kanë marrë seriozisht, pasi nuk është hera e parë që Eminem sulmon pa mëshirë me tekstet e tij dikë, qoftë edhe pa ndonjë arsye. /Newsbomb.al

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023880004882812
array(1) { ["section"]=> string(84) "cmendet-interneti-eminem-sulmon-dhe-shan-donald-trump-ne-kengen-me-te-re-video-67659" }