"Çmendet" këngëtari shqiptar, hedh poshtë miqtë për para

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 25-04-2017

Getinjo një ndër reperat e rinj në tregun muzikor komentohet shpesh për tekstet e tij të “çuditshme”.

Këngëtari është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke bërë postime nga më ngacmueset por që gjithmonë kërkon të japë një mesazh nëpërmjet tyre.

Në postimin e tij të fundit Getinjo ka thënë, “Bëj para dhe jo miq”. Ta ketë seriozisht vallë këngëtari Kosovar?

ddfdfdfd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02374792098999
array(1) { ["section"]=> string(59) "cmendet-kengetari-shqiptar-hedh-poshte-miqte-per-para-76433" }