Çmendet Mirela Kumbaro: Nëse shkon në shtëpinë e dikujt që s’ka libra, mos u q* me të

Publikuar tek: politike, më 21:17 04-11-2018 Çmendet Mirela Kumbaro: Nëse shkon në shtëpinë e dikujt që s’ka libra, mos u q* me të

Ministria e Kulturës, Mirela Kumbaro ka prezantuar Lëvizjen Kombëtare për Lexim për të nxitur leximin te çdo moshë dhe kudo nëpër Shqipëri.

Mirëpo në një deklaratë referuar nismës për leximin e librave, Kumbaro na ka habitur të gjithëve.

“Ne duhet të kemi sërish libra të mirë. Nëse shkon në shtëpinë e dikujt që s’ka libra, mos u q* me të. Mos e lejo atë të të eksplorojë ty para se të eksplorojë universet sekrete të librit”, shkruan Kumbaro në Twitter.

mirela.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099878311157227
array(1) { ["section"]=> string(89) "cmendet-mirela-kumbaro-nese-shkon-ne-shtepine-e-dikujt-qe-s-ka-libra-mos-u-q-me-te-140229" }