Çmendet moti, fluturojnë karriget dhe çadrat e lokaleve (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:25 17-09-2017 Çmendet moti, fluturojnë karriget dhe çadrat e lokaleve (Video)

Rumania është përfshirë nga stuhi të forta ere duke shkaktuar probleme të shumta.

Qyteti më i prekur është Timisoara, ku pak çaste përpara se të niste rrebeshi i shiut, një erë e fortë ka hedhur tej karriget, çadrat dhe çdo gjë ka gjetur para.

Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme, vullkani më i çuditshëm në botë po ndodh tani
Vdes gruaja më e vjetër në botë, “trofeu” i kalon 117-vjeçarit japonez »
Article Logic
Execution time: 0.010277986526489
array(1) { ["section"]=> string(66) "cmendet-moti-fluturojne-karriget-dhe-cadrat-e-lokaleve-video-92681" }