“Çmendet” moti, gazetari denoncon gjendjen katastrofale të rrugës që fitoi tenderin para 6 muajsh në Selitë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:14 21-05-2017 “Çmendet” moti, gazetari denoncon gjendjen katastrofale të rrugës që fitoi tenderin para 6 muajsh në Selitë

Gazetari Rezart Lahi ka denoncuar gjendjen katastrofale të një rruge në Selitë në të cilën siç shkruan Lahi është fituar tenderi para 6 muajsh për të bërë kanalizimet dhe shtrimin e rrugës.

Postimi i plotë i gazetarit Rezart Lahi:

Prej 6 muajsh firma qe fitoi tenderin ne Selite u pagua ne taksat tone per te bere kanalizimet dhe shtrimin e rruges.

Pas 10 min shi ja sesi rri prej oresh gjendja. Po ata tipat e Bashkise qe serish paguhen nga ne qe te kontrollojne ato qe cilesohen si "punime te fshehura" thua jane ne pune apo ne fushate?

Ndjese pasi keto elemente nuk dalin tek videoklipet per rruget qe shperndan Bashkia Tirane....

Te pakten te zgjaste nje vit rruga

766787687687876876876.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërndanin kokainë në lokalin me muzikë live, pranga 7 personave, mes tyre pronari dhe një femër (FOTO)
Si e tkurrën Shqipërinë e Madhe, dosja e papublikuar e kufijve »
Article Logic
Execution time: 0.011260032653809
array(1) { ["section"]=> string(110) "cmendet-moti-gazetari-denoncon-gjendjen-katastrofale-te-rruges-qe-fitoi-tenderin-para-6-muajsh-ne-selite-79426" }