Çmendet moti, shikoni si do jetë gjthë java dhe muaji maj

Publikuar tek: aktualitet, më 16:19 16-05-2017 Çmendet moti, shikoni si do jetë gjthë java dhe muaji maj

Vera ende nuk ka ardhur zyrtarisht por moti me diell na gënjeu duke krijuar një atmosferë të tillë.

Dita e sotme nisi me diell të ngrohtë dhe mot të kthjellët por gjithçka ndryshoi pasi pasditja u shoqërua me shi të fortë.

Mësohet se e gjithë java do të jetë e shoqëruar me një mot të luhatur dhe të paqëndrueshëm. Nata e sotme do të ftohet dhe shirat do të jenë të vazhdueshëm gjatë gjithë javën.

Ndërsa dita e dielë për të gjithë ju që mendonit të shkonit në plazh do të jetë me shi. Gjithashtu mësohet se gjithë muaji maj do të jetë i shoqëruar nga shira të vazhdueshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Holanda pranon kërkesën për ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri
Raporti befasues i Bankës Botërore: Shqiptarët janë më të pasurit në Ballkan »
Article Logic
Execution time: 0.011972188949585
array(1) { ["section"]=> string(62) "cmendet-moti-shikoni-si-do-jete-gjthe-java-dhe-muaji-maj-78840" }