“Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:53 29-05-2016 “Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video)

Ka qenë një top i rekuperuar nga Lorik Cana që është kthyer në mesfushë dhe më pas predha e Sadikut e shndërruar në një super gol.

Ky është goli i katërt i Armando Sadikut me fanellën kuqezi. Kombëtarja shqiptare udhëheq me rezultatin 1-3 ndërsa pjesën e dytë shtë aktivizuar edhe talenti Rashica. Ndërsa Ansi Agolli ka zënë vendin e Naser Alijit.


“Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video) by newsbomb-al

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038608074188232
array(1) { ["section"]=> string(45) "cmendet-sadiku-shenon-nje-eurogol-video-41830" }