‘Çmendet’ studentja e juridikut, shikoni çfarë ka veshur në fakultet (Foto)

Publikuar tek: bota, më 09:50 25-11-2016 ‘Çmendet’ studentja e juridikut, shikoni çfarë ka veshur në fakultet (Foto)

Një studente e Fakultetit të Drejtësisë në Serbi e veshur ‘hot’ i ka bërë portalet të ‘vlojnë’ teksa shkruajnë për të.

Sipas tyre fotografia është shkrepur në korridorin e fakultetit përpara se studentja të futej në provim.

Po ashtu ata shkruajnë se kodi i veshjes në Universitetin e Beogradit, respektivisht në Fakultetit Juridik nuk ia ndalon kësaj vajze këtë veshje..

Nuk dihet nëse e ka marrë apo jo provimin studentja apo nëse së shpejti pritet në një nga gjykatat në territorin e Serbisë.

stud5.jpgstud2.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011914968490601
array(1) { ["section"]=> string(76) "cmendet-studentja-e-juridikut-shikoni-cfare-ka-veshur-ne-fakultet-foto-60632" }