Çmendet ushtari, shkëmben zjarr me policinë, më pas tredh babain dhe i pret gjuhën e hundën

Publikuar tek: bota, më 20:49 25-01-2021 Çmendet ushtari, shkëmben zjarr me policinë, më pas tredh babain dhe i pret gjuhën e hundën Fotomontazh

Një burrë i armatosur ka rrëfyer se ka tredhur babanë e tij dhe i ka prerë hundën dhe buzët pas një shkëmbimi zjarri me policët.

36-vjeçari u arrestua pas një shkëmbimi zjarri me policinë pasi babai i tij ngriti alarmin.

Hunda, buzët dhe penisi i viktimës janë prerë, thotë policia. Babai, 55 vjeç, u dërgua me urgjencë në spital pas incidentit të tmerrshëm në fshatin Domanevka, në rajonin e Mykolaiv.

Policia më pas shkoi për të ndaluar agresorin, por ai qëlloi duke plagosur tre oficerë. Më pas ai u dorëzua sepse nuk kishte rrugë tjetër.

Policia ukrainase tha se shtëpia ishte e mbushur me eksplozivë të kontrolluar nga një radio.  

 Kur u pyet për makabritetin që kishte bërë, ai tha: Po, dhe jam shumë i lumtur për këtë. E copëtova, por ai nuk u qetësua.  Pastaj i kapa prangat dhe ia vura sepse nuk mund ta mbaja, pasi nuk u qetësua ende. Ai kishte më shumë forcë nga sa prisja”, “The Sun”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA i mbyll 'derën' Afrikës së Jugut dhe gjysmës së Europës nga frika e variantiti të ri të Covid
»
Article Logic
Execution time: 0.010803937911987
array(1) { ["section"]=> string(96) "cmendet-ushtari-tredh-babain-dhe-i-pret-gjuhen-e-hunden-me-pas-shkemben-zjarr-me-policine-236378" }