‘Çmendet’ Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milanit zhytet nudo në dëborë (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 23:43 30-12-2020 ‘Çmendet’ Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milanit zhytet nudo në dëborë (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic

Çmenduritë e Zlatan Ibrahimovic nuk kanë të ndalur.  

Sulmuesi suedez provoi edhe njëherë se nuk i trembet asnjë dukurie natyrore, madje as dëborës.

39-vjeçari e ka treguar këtë përmes një video në rrjetet sociale, ku është zhytur thuajse totalisht nudo në dëborën e ftohtë.  

Sulmuesi i Milanit aktualisht është jashtë fushave për shkak të një dëmtimi muskulor dhe vendosi të provojë një krioterapi të improvizuar në oborrin e tij.

Zlatan doli nga shtëpia e tij i veshur vetëm me të mbathura, ​​u ndalua dhe la veten të binte në dëborë.

Komenti i tij në rrjetet sociale gjithashtu referonte paraqitjet e tij të ardhshme në festivalin e muzikës Sanremo, të cilin ai e riemërtoi Zanremo.  

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “MANITA” e Vllaznisë dhe “POKER” i Partizanit, Superliga “shpërthen” në gola. Tirana dhe Teuta ndahen në paqe, Kukësi është KATASTROFË
»
Article Logic
Execution time: 0.011279821395874
array(1) { ["section"]=> string(80) "cmendet-zlatan-ibrahimovic-sulmuesi-i-milanit-zhytet-nudo-ne-debore-video-233313" }