ÇMENDURI/ Kandidati për Bashkinë shtjellon idenë për shtëpinë publike: Do shuajmë epshet, banorët gratis shërbimin! Ja ku do i gjejmë vajzat

Publikuar tek: aktualitet, më 14:12 15-05-2019 ÇMENDURI/ Kandidati për Bashkinë shtjellon idenë për shtëpinë publike: Do shuajmë epshet, banorët gratis shërbimin! Ja ku do i gjejmë vajzat

Kadri Hazbiu, është kandidati më i çuditshëm që do mbetet në historinë e kësaj fushate lokale.

Hazbiu i cili kandidon për bashkinë e Këlcyrës, ka premtuar, që nëse fiton, do të hapë një shtëpi publike.

Sot ai e ka shtjelluar këtë ide në Intv për Flavio Qarrin ku ka treguar edhe se ku do i gjejë vajzat.

‘Fiton edhe shoqëria, edhe bashkia nga ky biznes dhe i shuan epshet atyre që kanë qejf seksin. Të gjithë banorët e Këlcyrës e kanë gratis shërbimin nga ana e bashkisë.

Do i sjellim nga jashtë, filipineze, ruse, sllave, nga të gjitha shtetet e botës do ketë aty’, tha Hazbiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03108811378479
array(1) { ["section"]=> string(143) "cmenduri-kandidati-per-bashkine-shtjellon-idene-per-shtepine-publike-do-shuajme-epshet-banoret-gratis-sherbimin-ja-ku-do-i-gjejme-vajzat-164430" }