Çmenduri! Me 220 km/h piloti italian kap frenat e kundërshtarit (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 10:11 10-09-2018 Çmenduri! Me 220 km/h piloti italian kap frenat e kundërshtarit (VIDEO)

Një situatë e pazakontë ndodhi këtë të dielë në garën e Moto 2 që u mbajt në San Marino, Itali.

Piloti italian Romano Fenati, u përjashtua nga gara dhe u dënua me pezullim nga dy garat e tjera pasi i kapi frenat pilotit kundërshtar kur ishin me më shumë se 200 km/h.

“Fenati nuk duhet lejuar më që të hipë mbi motor. Kur të kthehej në bokse, skuadra duhet t’i kishte dhënë një shkelm b… dhe ta përjashtonte përgjithmonë”, tha Cal Crutchlow, pilot i MotoGP.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panucci do fitore me Skocinë: Kemi lojtarë me kualitet
Futbollisti i famshëm parashikon Skoci-Shqipëri: Do jetë e fortë por... »
Article Logic
Execution time: 0.0084660053253174
array(1) { ["section"]=> string(75) "cmenduri-me-220-km-h-piloti-italian-kap-frenat-e-kundershtarit-video-133799" }