Çmenduria e australianit, “surf” me motorr në mes të detit (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:07 03-08-2015

Motorçiklisti australian, Robbie Maddison, e ka çuar ekstremitetin e “surf-it” në një nivel tjetër.

Maddison, i cili ka dubluar edhe skenat më ekstreme në në filmat e James Bond, ka vendosur që me motorrin e tij të përshkojë dallgët gjigande në Tahiti, pavarësisht paralajmërimeve për rrezikun që i kanoset. Gjuthçka e regjistruar, ka rezultuar në një video ekstreme që ia vlen ta ndjekësh.

CLasWUMUcAAQuzD.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012514114379883
array(1) { ["section"]=> string(67) "cmenduria-e-australianit-surf-me-motorr-ne-mes-te-detit-video-17597" }