Çmenduria e kandidatit, i vë kamarierët të shërbejnë me posterin e vet në qafë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 04-06-2015 Çmenduria e kandidatit, i vë kamarierët të shërbejnë me posterin e vet në qafë

Çfarë nuk po bëjnë kandidatët në mënyrë që të bien sa më shumë në sy të njerëzve për të marrë votat. Por kjo që shohim, është e rrallë për marrjen e votave dhe sidomos në Tiranë. Një nga kandidatët e Aleancës Demokristiane ka zgjedhur që kamarierëve të një bari në kryeqytet, t’u vërë në gjoks posterin e vet. Dhe kështu do të shërbehet pothuajse gjatë gjithë ditës. Kishim parë edhe jo, por kjo është ideja më absurde që punonjëset të mund të shërbejnë me një letër përpara, madje as me bluza të stampuara. Atëherë lind pyetja: kush është kulmi i një fushate zgjedhore për të marrë vota???

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koço Kokëdhima, foto me një kamerier që trajtohet me kimioterapi
Kryemadhi, Kodheli, Rama dhe Tushaj bashkë në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.012985944747925
array(1) { ["section"]=> string(83) "cmenduria-e-kandidatit-i-ve-kamarieret-te-sherbejne-me-posterin-e-vet-ne-qafe-12632" }