Çmenduria e këtij burri thyen internetin, hidhet nga ndërtesa e lartë me parashutë por ja çfarë i ndodh më pas

Publikuar tek: bota, më 15:05 29-06-2017 Çmenduria e këtij burri thyen internetin, hidhet nga ndërtesa e lartë me parashutë por ja çfarë i ndodh më pas

Jo të gjithë janë kaq të guximshëm sa të bëjnë veprime të tilla tëë rrezikshme duke mos marrë parasysh rrezikun që iu kanoset.

Siç shihet në videon e mëposhtme ky burrë kërcen nga ballkoni i një ndërtesë me parashutë, duke u vërsulur drejt pemëve në një moment të çmendur.

Ky moment ka qenë i frikshëm për personat që kanë qenë rreth tij, pasi siç shihet në video një grua dhe një fëmijë i vogël kanë nisur në të qara menjëhereë sapo zotëria është hedhur.

Një parashutist që ka analizuar videon shprehet se personi që ka marrë përsipë të bëjë këtë veprim të rrezikshëm nuk e ka pasur idenë se çfarë është duke bërë.

Video e tij po shpërndahet në mbarë rrjetin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania refuzon përsëri Erdogan, nuk e lejon të mbajë fjalim në samitin e G20-ës
ISIS ka rënë! Kalifati mposhtet në Mosul dhe Raka »
Article Logic
Execution time: 0.011729955673218
array(1) { ["section"]=> string(115) "cmenduria-e-ketij-burri-thyen-internetin-hidhet-nga-ndertesa-e-larte-me-parashute-por-ja-cfare-i-ndodh-me-pas-84426" }