Çmenduria e radhës e Ermal Mamaqit në Kinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 16-05-2016 Çmenduria e radhës e Ermal Mamaqit në Kinë

Ermal Mamaqi njihet nga  publiku shqiptar si humorist pa komplekse.

Ai ka udhëtuar shumë kohët e fundit dhe këtë e ka dëshmuar edhe nëpërmjet fotove që poston në rrjetet sociale .

Së fundmi ai ka treguar se ndodhet në Kinë dhe që andej i ka befasuar të gjithë me "shtatzaninë" e tij, ku nëpërmjetë një foto-je tregon barkun e fryrë ndërkohë që përpiqet të bëj auto-stop, por siç duket pa sukses.

“Nuk kanë respekt kinëzet as edhe për një burrë më barrë” shkruan Ermali.

ermal_mamaqi12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010637998580933
array(1) { ["section"]=> string(48) "cmenduria-e-radhes-e-ermal-mamaqit-ne-kine-40581" }