Çmenduria e shoferit sot në mëngjes në autostradën Tiranë- Durrës, 3 patrulla e bllokojnë (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:38 04-03-2017

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Tiranë – Durrës një shofer ka ecur me një shpejtësi të çmendur.

Sipas policisë, shoferi qarkullonte me shpejtësi tej normave të lejuara konkretisht me  214 km/h matur me Radar dhe është bllokuar gjatë ndjekjes nga 3 patrulla të Policisë Rrugore të Tiranës.

Në përfundim të procedurave, duke përfshirë dhe testin e alkoolit, drejtuesit të mjetit iu tërhoq Leja e Drejtimit dhe u dërgua në OASH për shpejtësi tej normave të lejuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vangjush Dako shkon vetë në "skenën e krimit"
“A jeton Ergi?” Telefonata e gazetares që tronditi natën e 21 nëntorit Barbana Dinin (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012356996536255
array(1) { ["section"]=> string(106) "cmenduria-e-shoferit-sot-ne-mengjes-ne-autostraden-tirane-durres-3-patrulla-e-bllokojne-pamjet-video-70761" }