Çmimet Grammy, Cardi B habit me fustanin, 5 veta për ta ndihmuar në tapetin e kuq (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:36 11-02-2019 Çmimet Grammy, Cardi B habit me fustanin, 5 veta për ta ndihmuar në tapetin e kuq (FOTOT)

Cardi B është një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës botërore për momentin dhe sigurisht nuk kishte si të mos binte në sy në ceremoninë  e ndarjes së çmimeve Grammy Awards 2019.

Këngëtarja tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj i stilistit francez Thierry Mugler i cili kishte një model të çuditshëm dhe aspak të rehatshëm. Ndërsa në kokë mbante një kurorë me perla.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Belcalis Marlenis Almánzar, u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Offset, dhe katër të tjerë për ta ndihmuar të parakalonte në tapetin e kuq të eventit.

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097530054-1549847164.jpg

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097527140-1549847124.jpg

cardi-b-attends-the-61st-annual-grammy-awards-at-staples-news-photo-1097526794-1549847398.jpg

offset-of-migos-and-cardi-b-attend-the-61st-annual-grammy-news-photo-1097526820-1549847932.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026992082595825
array(1) { ["section"]=> string(92) "cmimet-grammy-cardi-b-habit-me-fustanin-5-veta-per-ta-ndihmuar-ne-tapetin-e-kuq-fotot-152340" }