Çnjerëzore/ Mamaja le vajzën 3-vjeçare të vdesë nga uria

Publikuar tek: bota, më 16:31 26-02-2019 Çnjerëzore/ Mamaja le vajzën 3-vjeçare të vdesë nga uria

Në Kirov të Rusisë nje grua ka braktisur vajzën e saj duke e lënë pa ujë dhe ushqim. Arsyeja? Shkoi me pushime…

Maria Plenkina, një nënë e re 21 vjeçare nga Rusia, jetonte në Kirov me vajzën e saj të mitur 3-vjecare, sipas The Mirror. Kur gjyshja e vajzës së mitur vajti në shtepi për ti dhënë një dhuratë, ajo e gjeti vogëlushen në gjendje të rëndë. Menjëherë thirri policinë e shtetit dhe ambulancën por ishte tepër vonë për 3 vjeçaren.

Sipas hetimit që ka kryer gjykata Ruse, gruaja ka ikur me pushime për një javë duke lënë fëmijën pa ushqim dhe ujë.

“Po, e lashë pa ujë dhe ushqim, doja të ikja dhe të kaloja mirë,” ka deklaruar e akuzuara në gjykatë.

 

0_PAY-Kirov-evil-mother-13-east2west-news.jpg

0_PAY-Kirov-evil-mother-11-east2west-news.jpg0_PAY-Kirov-evil-mother-15-east2west-news.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010365962982178
array(1) { ["section"]=> string(62) "cnjerezore-mamaja-le-vajzen-3-vjecare-te-vdese-nga-uria-154308" }