CNN transmeton aksidentalisht 30 minuta video porno

Publikuar tek: bota, më 18:48 25-11-2016 CNN transmeton aksidentalisht 30 minuta video porno

Mbrëmjen e kaluar, aksidentalisht në kanalin e CNN në kabllorin “RNC” është transmetuar për 30 minuta një video porno.

Gjatë orarit që teleshikuesit në Nju Xhersi ndezën televizorin për të parë në CNN shfaqjen “Anthony Bourdain’s Parts Unknown”, u është shfaqur video pornografike.

Menjëherë komentet shpërthyen në rrjetet sociale duke publikuar edhe foto nga gafa e kabllorit dhe CNN.

Si RNC dhe CNN nuk kanë preferuar të komentojnë këtë aksident të rëndë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028694152832031
array(1) { ["section"]=> string(57) "cnn-transmeton-aksidentalisht-30-minuta-video-porno-60688" }