‘Çoje b*thën nga karrigia’, Braçe shpërthen ndaj Bashës: Lëri dënglat bashkë me Papin tënd të Selenicës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:28 11-07-2019 ‘Çoje b*thën nga karrigia’, Braçe shpërthen ndaj Bashës: Lëri dënglat bashkë me Papin tënd të Selenicës

Zëvendës kryeministri Erion Braçe i është përgjigjur kreut të opozitës, Lulzim Basha pasi vizitës së këtij të fundit në Selenicë dhe deklaratës së tij se kryebashkiak mbetet Përparim Shameti.

Përmes një statusi në ‘Instagram’, Braçe i është drejtuar Bashës duke i thënë se nuk është duke luftuar për karrige por për interes interes politik, të ngrihet nga karrigia bashkë me Shametin dhe të rregullojnë ujësjellësin e Selenicës

Më tej Braçe shton se duhet t’i lënë denglat dhe të ndërrojë transformatorin pasi e kanë djegur.

Postimi i plotë:

TI LYRZIM NUK PO LUFTON PER KARRIGE?

TI LYRZIM PO LUFTON PER

INTERESIN PUBLIK?

E ke seriozisht kid?

Atehere,

merre per veshi ate Papin tend,

domethene “kryetarin legjitim” te Selenices,

te dy bashke coni bythen nga karrigia partiake e tavolina po e tille,

shkoni e nderroni transformatorin nga merr energji pompa e ujesjellesit se meruat Selenicen;

Ka 7 dite pa uje dhe Papi yt legjitim as qe mendon per kete!

Ujesjellesi eshte ne pronesi te tij,

pompen e dogji se e linte dite nate ndezur e pa kontroll;

Pompem e re ja bleme dhe ja vendosem ne, Qeeeeeveeeeeriiiiiiiiiiiiaaaa!

Tani lerini denglat me e ne karrige e nderroni transformatorin se edhe ate e keni djegur!

Ky eshte interes publik!

Bejeni tani meqe qenkeni ne Selenice!

Ndryshe e bejme ne,

por ti e ju hani peshk pas kesaj!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070171356201172
array(1) { ["section"]=> string(106) "coje-b-then-nga-karrigia-brace-shperthen-ndaj-bashes-leri-denglat-bashke-me-papin-tend-te-selenices-171879" }