Covid-19, Almeda dhe aktori turk duartrokiten nga të gjithë për gjestin human, u falin qiranë më shumë se 9 familjeve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 26-03-2020 Covid-19, Almeda dhe aktori turk duartrokiten nga të gjithë për gjestin human, u falin qiranë më shumë se 9 familjeve Almeda dhe Tolgahan 

Misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman kanë bërë një gjest tejet human në këtë periudhë të vështirë në të cilën ndodhen shumë vende për shkak të koronavirusit.

Mediet turke kanë raportuar se çifti ka vendosur t’u falë pagesën e qerasë më shumë se 9 familjeve, të cilat jetojnë në shtëpitë e Almedës dhe Tolgës në Amerikë dhe Turqi.

Ky gjest fisnik për t’u falur pagesën për disa muaj disa familjeve, ka marrë komente mjaft pozitive.

Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan kanë në pronësi 3 shtëpi në Amerikë, 4 në Turqi, të cilat i kanë dhënë me qira për disa familje prej vitesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009666919708252
array(1) { ["section"]=> string(122) "covid-19-almeda-dhe-aktori-turk-duartrokiten-nga-te-gjithe-per-gjestin-human-u-falin-qirane-me-shume-se-9-familjeve-200165" }