Covid-19/ Berati ‘gumëzhin’ nga njerëzit, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:15 02-04-2020 Covid-19/ Berati ‘gumëzhin’ nga njerëzit, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë Foto nga Berati

Covid-19 deri më tani në vendin tonë ka shënuar 259 të infektuar dhe 15 të vdekur por si duket rreziku nga kjo pandemi nuk i frikëson aspak qytetarët e Beratit,  pasi sot rrugët e këtij qyteti gumëzhijnë nga njerëzit.

Koha e mirë me diell pas furtunës së djeshme të shiut i ka nxjerrë të gjithë jashtë pasi siç shihet nga këto foto rrugët janë të mbushura me qytetarë të të gjitha moshave.

Nëpër bulevarde, lulishte e sheshe, supermakete dhe dyqane, me ose pa leje për daljen nga banesat, beratasit kanë shfrytëzuar ditën me diell dhe kanë dalë në lëvizje në masë.

be08f8c3-42db-4175-9cdf-fd0671c5ab64_copy.jpg

bdebe86d-2bb9-4f54-a24a-24d35273d064.jpg

b5a38706-f217-449f-ab49-9b2013ca39ba.jpg

37826d99-35bf-407f-af64-641de68bbf3e.jpg

3cbbcbdd-cd9d-49cf-ae4a-48bdb2bbbcc3.jpg

be08f8c3-42db-4175-9cdf-fd0671c5ab64.jpg

dbc9bcc2-f324-4465-aa9e-e535e864f8f2.jpg

fc9d0b7d-27ef-4352-80a0-bd4f7ad36bb9.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093848705291748
array(1) { ["section"]=> string(76) "covid-19-berati-gumezhin-nga-njerezit-qytetaret-vershojne-neper-rruge-201024" }