Covid-19 kushtëzon hyrjen në Kuvend, ministret e Ramës dhe deputetët i nënshtrohen një për një 'skanerit' të Covid (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:54 23-04-2020 Covid-19 kushtëzon hyrjen në Kuvend, ministret e Ramës dhe deputetët i nënshtrohen një për një 'skanerit' të Covid (FOTO) Kuvendi, deputetet para seances

Covid-19 kushtëzon hyrjen lirshëm në Kuvendin e Shqipërisë aty ku sot u zhvillua seanca e rradhës plenare.

Siç shihet dhe nga fotot të gjithë deputetët një për një i  janë nënshtruar kontrolleve dhe janë pajisur më pas me mjete mbrojtëse, maska dhe doreza, përpara hyrjes në sallë.

Duke filluar nga ish- Ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, deputetja e PS Elona Gjebrea, e të gjithë të tjerët me rradhë i janë nënshtruar “skanerit” të Covid përpara se të futeshin në sencën plenare.

Screenshot_2_copy_copy.jpg

Screenshot_3_copy.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009566068649292
array(1) { ["section"]=> string(123) "covid-19-kushtezon-hyrjen-ne-kuvend-ministret-e-rames-dhe-deputetet-i-nenshtrohen-nje-per-nje-skanerit-te-covid-foto-203690" }