Covid-19/ Shkon në 29 numri i viktimave në Greqi  

Publikuar tek: rajon, më 11:12 28-03-2020 Covid-19/ Shkon në 29 numri i viktimave në Greqi  

Ka shkuar në 29 numri i viktimave nga Covid-19 në Greqi.

Sipas mediave fqinje, bëhet fjalë për një 89-vjeçar nga Kosturi.

Mësohet se i moshuari vuante dhe nga sëmundje të tjera.

Ndërkohë të prekur në Greqi janë 966 persona dhe 65 janë në gjendje të rëndë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010782957077026
array(1) { ["section"]=> string(54) "covid-19-shkon-ne-29-numri-i-viktimave-ne-greqi-200372" }