Covid-19/ Shkon në 7 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut, 26 raste të reja në 24 orë

Publikuar tek: rajon, më 15:45 30-03-2020 Covid-19/ Shkon në 7 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut, 26 raste të reja në 24 orë Venko Filipce

Ka shkuar në 7 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut.

Lajmin e ka konfirmuar Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, i cili deklaron se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 26 raste të reja me koronavirus dhe një rast vdekje.

Ndërkohë, ai ka bërë të ditur se janë shëruar nga Covid-19 edhe 9 pacientë tjerë, ku 8 nga Dibra dhe 1 nga Shkupi.

Kujtojmë që numri i përgjithshëm i të infektuarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut ka arritur në 285.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090348720550537
array(1) { ["section"]=> string(94) "covid-19-shkon-ne-7-numri-i-viktimave-ne-maqedonine-e-veriut-26-raste-te-reja-ne-24-ore-200658" }